KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 16143201
nr 1614 3201
Pastell
Oidentifierad konstnär. Signerad, räv i vinterlandskap. Signerad, daterad -92. Bildmått: 42x24 cm, yttermått inklusive ram: 75x56 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 22 april 2024
kl 19:59:28
20/4 17:58:40
100 kr
22/4 19:47:57